RSS

Predikanten

 

Predikanten die vanaf 1863 (wijk-)gemeente Witte Kerk gediend hebben:

 

1. C. de Holl 15 maart 1863 tot 11 april 1869
2. A.P.G. Jorissen 20 juni 1869 tot 5 januari 1873
3. A.G. van Reede 20 juli 1873 tot 22 september 1878
4. Nanning Tydeman 20 april 1879 tot 27 juni 1881
5. Coenraad Hattink 6 augustus 1882 tot 4 augustus 1885
6. C.J.L. Ruysch van Dugteren 21 februari 1886 tot 5 september 1888
7. L. Smit 10 februari 1889 tot 31 juli 1891
8. P.E.H. Schroder 7 mei 1893 tot 26 september 1897
9. J. Wartena 5 december 1893 tot 21 april 1901
10. C.J. Warners 2 september 1901 tot 15 mei 1910
11. D.A. van de Bosch 4 september 1910 tot april 1914
12. J.G.Lekkerkerker 22 november 1914 tot 4 februari 1923
13. J.H.H. van Beem 14 oktober 1923 tot 17 juli 1927
14. G. Gerbrandy 25 november 1928 tot 17 juli 1932
15. D. Bouman 21 mei 1933 tot 23 februari 1936
16. J. de Vries 13 september 1936 tot 5 februari 1939
17. A.W. Lazonder 14 mei 1939 tot 28 maart 1943
18. J.C.H. Jorg 15 augustus 1943 tot 25 augustus 1946
19. M.M. de Jong 29 september 1946 tot 14 september 1952
20. J. van Boven 5 oktober 1952 tot 14 september 1958
21. J.C. Bronsgeest 19 april 1959 tot 29 september 1968
22. S.G.J. Goverts 5 januari 1970 tot 27 september 1984
23. W.H.B. ten Voorde 27 januari 1985 tot 2 juli 1989
24. J. Neeleman 10 mei 1992 tot 5 januari 1997
25. A. Bloemendal 14 september 1997 tot 22 september 2002
26. C. van den Berg 15 juni 2003 tot 31 augustus 2014
27. J. Koster 03 april 2011 tot 01 april 2014, waarna predikant wijkgemeente Crosspoint (tot en met heden)
28. A.P. Berensen 21 februari 2016 tot en met heden

 

 

Winnaar van de zilveren Webfish Award 2011   © copyright 2003 - 2017 wittekerk.nl | Contact | Disclaimer | Sitemap | design Wizzo