RSS

Moderamen

Het dagelijks bestuur van de kerkenraad - het Moderamen - bestaat uit 9 personen.
 

pasfoto voorzitter Voorzitter van de kerkenraad
Paul de Bruin (Ouderling-voorzitter)
Tel.: 0252-689828
E-mail: voorzitter@wittekerk.nl
 

Predikant
Ds. Arjan P. Berensen
contact voor pastoraat: via de coordinator Zorg, 0252-580 806
E-mail: dominee@berensen.nl

 


Scriba

Sectiecoördinator scribaat (secretariele taken kerkenraad) 
Aly van Groenigen - van Saarloos
E-mail: scriba@wittekerk.nl 

 

Sectie Zorg
Margriet de Leede (sectiecoördinator)
E-mail:zorg@wittekerk.nl
tel.: 0252-580 806
Voor meer informatie Sectie Zorg, klik hier

 

Sectie Hulp
vacantE-mail:hulp@wittekerk.nl
Voor meer informatie Sectie Hulp, klik hier

  Sectie Beheer
Cees Knol (Ouderling-sectiecoördinator)
Tel.: 0252-674634
E-mail: beheer@wittekerk.nl
Voor meer informatie Sectie Beheer, klik hier

Sectie Groei
Arie Geluk (Ouderling-sectiecoördinator)
E-mail: groei@wittekerk.nl
Voor meer informatie Sectie Groei, klik hier

  Sectie Jong
Marieke Kort
E-mail: jong@wittekerk.nl
Voor meer informatie Sectie Jong, klik hier
  Sectie Kerkdiensten
Nadine Stolk (Ouderling-sectiecoördinator)
E-mail: kerkdiensten@wittekerk.nl
Voor meer informatie Sectie Kerkdiensten, klik hier

 

Winnaar van de zilveren Webfish Award 2011   © copyright 2003 - 2017 wittekerk.nl | Contact | Disclaimer | Sitemap | design Wizzo