Voor het distributiepunt in De Rank in Nieuw-Vennep is de Voedselbank dringend op zoek naar vrijwilligers, die willen helpen bij het uitdelen van de voedselpakketten aan de mensen, die daar recht op hebben.

Tot nu toe waren de meeste vrijwilligers in De Rank leden van de Protestantse Gemeente De Rank, echter door ziekte en ouderdom is het vrijwilligers aantal zodanig uitgedund dat zij dringend op zoek zijn naar nieuwe vrijwilligers.

Vanuit de diaconie van PG De Rank is gevraagd of wij ook onder onze gemeenteleden een oproep willen plaatsen.

GEZOCHT VRIJWILLIGERS:

Wanneer       : Vrijdagmorgen
Tijd                 : vanaf 08.00 u. tot  ca 10.30 u.- 11.00 u.
( je kan ook tussen 08.30 u.- 09.00 u. starten, als je bv. eerst je
kinderen naar school wilt brengen)
Waar              : De Rank, Eugènie Previnaireweg 14, 2151 BE Nieuw-Vennep

Meer info      : dienen@wittekerk.nl

Bij interesse brengt kernteam dienen je in contact met de contactpersoon van de voedselbank.