Je hebt een vraag of tip - bij wie kun je het snelst en best terecht? Het antwoord op die vraag vind je door hieronder het juiste trefwoord op te zoeken (je kunt alfabetisch zoeken in de tabel of rechtsboven zoeken via het zoekveld). Als je op het trefwoord in de eerste kolom klikt, krijg je al meer informatie. Als je in de laatste kolom op een mail-adres klikt, kun je een reactie sturen.

Nog geen passend antwoord gevonden? Mail je vraag naar secretaris@wittekerk.nl.
Trefwoord
klik voor toelichting
Kernteam
klik voor toelichting
ContactpersoonMailadres
klik om te mailen
Algemene vragenOndersteunenAly van Groenigensecretaris@wittekerk.nl
Alpha-cursusToerustenArie Gelukalpha@wittekerk.nl
ArchiefBeherenGeerhard van Hulzenarchief@wittekerk.nl
Autodienst, kerktaxiDienenJan van Groenigendienen@wittekerk.nl
Avondmaal thuis en WesterkimDienenJan van Groenigendienen@berensen.nl
Beam-team, beamer, presentatiesVierenKlaas Lindhoutvieren@wittekerk.nl
BeheerBeherenPeter van Teijlingenbeheer@wittekerk.nl
BelijdenisJongds Arjan Berensendominee@berensen.nl
Bezoekteams, bezoekpersonenBemoedigenCees Gijzenbergbemoedigen@wittekerk.nl
BloemengroetDienenRita Jongeneeldienen@wittekerk.nl
Catechese (Follow Me)Jongds Arjan Berensendominee@berensen.nl
Classis Noord-HollandKerkenraadds Arjan Berensenvoorzitter@wittekerk.nl
CollectebonnenBeherenPiet den Engelsepenningmeester@wittekerk.nl
Communicatie, extern (PR)OndersteunenMarleen Schalksecretaris@wittekerk.nl
Communicatie, internBouwenAdrie van der Luitbouwen@wittekerk.nl
Contrast (Jongerennetwerk 16+)JongDaan 't Hoofthjccontrast@gmail.com
Dankzegging aanvragenBemoedigenMargriet de Leedezorg@wittekerk.nl
Dienen (diaconaat)DienenJan van Groenigendienen@wittekerk.nl
DoopVierends Arjan Berensendominee@berensen.nl
EO-JongerendagJongMarieke Kortjong@wittekerk.nl
E-mailaccountsBeherenJohan Schoonjohan@wittekerk.nl
Facebook, kopijOndersteunenJohan Oldenhagenieuws@wittekerk.nl
Filmproject Pier KToerustenArie Geluktoerusten@wittekerk.nl
Financieel teamBeherenPiet den Engelsepenningmeester@wittekerk.nl
FocusToerustenDorothée Berensend.berensen@izb.nl
Follow me (catechese)Jongds Arjan Berensendominee@berensen.nl
Fotografie bij evenementenOndersteunen-secretaris@wittekerk.nl
Gavenbank, vacaturebank, vacatureBouwends Arjan Berensengaven@wittekerk.nl
GebedsteamsToerustenArie Gelukgebed@wittekerk.nl
Gebouwen en terreinenBeherenWillem Goudriaanbeheer@wittekerk.nl
Geloofsopvoeding, teamToerustenArie Geluktoerusten@wittekerk.nl
Geluid en overige techniekBeherenJohan Schoonjohan@wittekerk.nl
Gemeentegebed, gemeentebidstond, gebedsplaatsToerustenArie Gelukgebed@wittekerk.nl
GroeigroepenToerustenClasine Feithggg@wittekerk.nl
Het TrefpuntBeheerdersKees en Truus Klerktrefpunt@wittekerk.nl
HVD (Hervormde Vrouwendienst)DienenBestuur HVDdienen@wittekerk.nl
Hulpvraag (diaconaal)DienenJan van Groeningendienen@wittekerk.nl
HuwelijksjubileaBemoedigenCees Gijzenbergbemoedigen@wittekerk.nl
Incasso'sBeherenPiet den Engelsepenningmeester@wittekerk.nl
JongerenwerkJongMarieke Kortjong@wittekerk.nl
Kinderkerk (kindernevendienst)JongGert-Jan Schalkkinderkerk@wittekerk.nl
Kringen, pastoraat via-BemoedigenCees Gijzenbergbemoedigen@wittekerk.nl
KerkbalansBeherenPiet den Engelsepenningmeester@wittekerk.nl
KerkdienstenVierenNadine Stolkvieren@wittekerk.nl
KerkenraadAllePaul de Bruinvoorzitter@wittekerk.nl
Kerk en school, teamJongds Arjan Berensenjong@wittekerk.nl
Kerkmagazine, abonnementenOndersteunenJaap en Lenny van Westerhuizenleden@wittekerk.nl
Kerkmagazine, bezorgingOndersteunenAly van Groenigensecretaris@wittekerk.nl
Kerkmagazine, kopijOndersteunenJanet Mahieukerkblad@wittekerk.nl
Kerk-TV, kerkradioBeheerdersKees Klerkkerktv@wittekerk.nl
KoffieochtendDienenYvonne van Cronenborghdienen@wittekerk.nl
KoffieteamBeherenCoby Vreekenbeheren@wittekerk.nl
KopieerwerkOndersteunenGeerhard van Hulzenkopieer@wittekerk.nl
Ledenadministratie (lijsten opvragen)OndersteunenMarleen Schalksecretaris@wittekerk.nl
Ledenadministratie (mutaties)OndersteunenJaap en Lenny van Westerhuizenleden@wittekerk.nl
Legaten, erfenissenBeherenPiet den Engelsepenningmeester@wittekerk.nl
MannengebedskringToerustenArie Gelukgebed@wittekerk.nl
Missionair werkToerustenArie Geluktoerusten@wittekerk.nl
MuziekteamsVierenEllis 't Hooftvieren@wittekerk.nl
Nieuwsbrief (digitaal)VierenMartin van Beelennieuws@wittekerk.nl
NieuwsberichtOndersteunenMarleen Schalksecretaris@wittekerk.nl
Orde van dienst doorgevenOndersteunenAly van Groenigeninfo@wittekerk.nl
Organisatie, structuurBouwenAdrie van der Luitbouwen@wittekerk.nl
OrganistenVierenHans Jongeneelvieren@wittekerk.nl
Oppasdienst, 0 - 4 jaarJongNeline Buitenhuis en Liesbeth Schoonoppas@wittekerk.nl
Ouderenmiddag (HVD)DienenMarry Bosdienen@wittekerk.nl
OuderenpastoraatBemoedigends Chris van Andelzorg@wittekerk.nl
OntmoetingsdienstenVierenBouke Duizendstravieren@wittekerk.nl
Pastorale vraagBemoedigenMargriet de Leedezorg@wittekerk.nl
Preek, reacties of vragenVierends Arjan Berensendominee@berensen.nl
PreekvoorzieningVierenCorry Wartenavieren@wittekerk.nl
Raad van KerkenAlgemene KerkenraadPaul de Bruinvoorzitter@wittekerk.nl
BeherenBarend van Groenigenrommelmarkt@wittekerk.nl
Roosters kerkdienstenVierenMartin van Beelenroosters@wittekerk.nl
StartzondagVierenNadine Stolkvieren@wittekerk.nl
Seniorenverjaardagfeest 80+BemoedigenAnneke Ouweneelbemoedigen@wittekerk.nl
TienerwerkbladJongMarieke Kortjong@wittekerk.nl
Tienerafterparty (TAP)JongMarieke Kortjong@wittekerk.nl
Toerusting, trainingToerustenArie Geluktoerusten@wittekerk.nl
TrefpuntBeheerdersKees en Truus Klerktrefpunt@wittekerk.nl
Uitvaarten, begrafenis, crematie, overlijden, overlijdensmeldingBeheerdersKees en Truus Klerk0252-672476
VerjaardagsbusjeBeheren-beheren@wittekerk.nl
Voorbede doorgevenBemoedigenMargriet de Leedezorg@wittekerk.nl
Website, kopijOndersteunenMathilde Hogendoornwebsite@wittekerk.nl
Website, techniekBeherenJohan Schoonjohan@wittekerk.nl
WelkomstteamVierenSjoek van der Maarlvieren@wittekerk.nl
Visie, beleidBouwenAdrie van der Luitbouwen@wittekerk.nl
Voorraadbeheer TrefpuntOndersteunenMarleen Schalksecretaris@wittekerk.nl
Voorraadbeheer KelderJongDiederike Vrugtjong@wittekerk.nl
Vrijwilliger wordenBouwends Arjan Berensengaven@wittekerk.nl
Q-events, Q-clubJongGert-Jan Schalkjong@wittekerk.nl
XCited JongLianne Zijlclubxcited@gmail.com
XperienceVierenEllen Knookvieren@wittekerk.nl
Youth-BetaJongds Arjan Berensendominee@berensen.nl
ZondagsbriefOndersteunenBarend van Groenigennieuws@wittekerk.nl