Je hebt een vraag of tip - bij wie kun je het snelst en best terecht? Het antwoord op die vraag vind je door hieronder het juiste trefwoord op te zoeken (je kunt alfabetisch zoeken in de tabel of rechtsboven zoeken via het zoekveld). Als je op het trefwoord in de eerste kolom klikt, krijg je al meer informatie. Als je in de laatste kolom op een mail-adres klikt, kun je een reactie sturen.

Nog geen passend antwoord gevonden? Mail je vraag naar secretaris@wittekerk.nl.
Trefwoord
klik voor toelichting
Kernteam
klik voor toelichting
ContactpersoonMailadres
klik om te mailen
Algemene vragenOndersteunenAly van Groenigensecretaris@wittekerk.nl
Alpha-cursusToerustenArie Gelukalpha@wittekerk.nl
ArchiefBeherenGeerhard van Hulzenarchief@wittekerk.nl
Autodienst, kerktaxiDienenJan van Groenigendienen@wittekerk.nl
Avondmaal thuis en WesterkimDienenJan van Groenigendienen@berensen.nl
Beam-team, beamer, presentatiesVierenKlaas Lindhoutbeamerteam@wittekerk.nl
BeheerBeherenPeter van Teijlingenbeheer@wittekerk.nl
BelijdenisJong
Bezoekteams, bezoekpersonenBemoedigenCees Gijzenbergbemoedigen@wittekerk.nl
BloemengroetDienenRita Jongeneeldienen@wittekerk.nl
Catechese (Follow Me)Jongdominee@berensen.nl
Classis Noord-HollandKerkenraadvoorzitter@wittekerk.nl
CollectebonnenBeherenJanet Mahieupenningmeester@wittekerk.nl
Communicatie, extern (PR)OndersteunenMarleen Schalksecretaris@wittekerk.nl
Communicatie, internBouwenAdrie van der Luitbouwen@wittekerk.nl
Contrast (Jongerennetwerk 16+)JongDaan 't Hoofthjccontrast@gmail.com
Dankzegging aanvragenBemoedigenMargriet de Leedezorg@wittekerk.nl
Dienen (diaconaat)DienenJan van Groenigendienen@wittekerk.nl
DoopVierends Arjan Berensendominee@berensen.nl
EO-JongerendagJongMarco Kokjong@wittekerk.nl
E-mailaccountsBeherenJohan Schoon en Richard v.d. Liphelpdesk@wittekerk.nl
Facebook, kopijOndersteunenJohan Oldenhagenieuws@wittekerk.nl
Filmproject Pier KToerustenArie Geluktoerusten@wittekerk.nl
Financieel teamBeherenJanet Mahieupenningmeester@wittekerk.nl
FocusToerusten
Follow me (catechese)Jong
Fotografie bij evenementenOndersteunenDanielle Geluksecretaris@wittekerk.nl
Gavenbank, vacaturebank, vacatureBouwengaven@wittekerk.nl
GebedsteamsToerustenArie Gelukgebed@wittekerk.nl
Gebouwen en terreinenBeherenPeter van Teijlingenbeheren@wittekerk.nl
Geloofsopvoeding, teamToerustenArie Geluktoerusten@wittekerk.nl
Geluid en overige techniekBeherenJohan Schoonbeamerteam@wittekerk.nl
Gemeentegebed, gemeentebidstond, gebedsplaatsToerustenArie Gelukgebed@wittekerk.nl
GroeigroepenToerusten
Het TrefpuntMedewerkers TrefpuntMedewerkers Trefpunttrefpunt@wittekerk.nl
HVD (Hervormde Vrouwendienst)DienenKernteam Dienen (a.i.)dienen@wittekerk.nl
Hulpvraag (diaconaal)DienenJan van Groeningendienen@wittekerk.nl
HuwelijksjubileaBemoedigenCees Gijzenbergbemoedigen@wittekerk.nl
Incasso'sBeherenJanet Mahieupenningmeester@wittekerk.nl
JongerenwerkJongMarco Kokjong@wittekerk.nl
Kinderkerk (kindernevendienst)JongGertjan Schalkkinderkerk@wittekerk.nl
Kringen, pastoraat via-BemoedigenCees Gijzenbergbemoedigen@wittekerk.nl
KerkbalansBeherenJanet Mahieupenningmeester@wittekerk.nl
KerkdienstenVierenNadine Stolkvieren@wittekerk.nl
KerkenraadAlleJohan Oldenhagevoorzitter@wittekerk.nl
Kerk en school, teamJongjong@wittekerk.nl
Kerk-TV, kerkradio-Johan Schoonkerktv@wittekerk.nl
KoffieochtendDienenYvonne van Cronenborghdienen@wittekerk.nl
KoffieteamBeherenCoby Vreekenbeheren@wittekerk.nl
KopieerwerkOndersteunenGeerhard van Hulzenkopieer@wittekerk.nl
Ledenadministratie (lijsten opvragen)OndersteunenMarleen Schalksecretaris@wittekerk.nl
Ledenadministratie (mutaties)OndersteunenNetty de Haasleden@wittekerk.nl
Legaten, erfenissenBeherenJanet Mahieupenningmeester@wittekerk.nl
MannengebedskringToerustenArie Gelukgebed@wittekerk.nl
Missionair werkToerustenArie Geluktoerusten@wittekerk.nl
MuziekteamsVierenEllis 't Hooftvieren@wittekerk.nl
Nieuwsbrief (digitaal)VierenMarleen Schalknieuws@wittekerk.nl
NieuwsberichtOndersteunenMarleen Schalksecretaris@wittekerk.nl
Orde van dienst doorgevenOndersteunenAly van Groenigensecretaris@wittekerk.nl
Organisatie, structuurBouwenEwoud Speksnijderbouwen@wittekerk.nl
OrganistenVierenHans Jongeneelvieren@wittekerk.nl
Oppasdienst, 0 - 4 jaarJongCarola Bosoppas@wittekerk.nl
Ouderenmiddag (HVD)DienenKernteam Dienen (a.i.)dienen@wittekerk.nl
OuderenpastoraatBemoedigends Chris van Andelzorg@wittekerk.nl
OntmoetingsdienstenVierenBouke Duizendstravieren@wittekerk.nl
Pastorale vraagBemoedigenMargriet de Leedezorg@wittekerk.nl
Preek, reacties of vragenVieren
PreekvoorzieningVierenvieren@wittekerk.nl
Raad van KerkenAlgemene KerkenraadJohan O.voorzitter@wittekerk.nl
BeherenBarend van Groenigenrommelmarkt@wittekerk.nl
Roosters kerkdienstenVierenMartin van Beelenroosters@wittekerk.nl
StartzondagVierenNadine Stolkvieren@wittekerk.nl
Seniorenverjaardagfeest 80+BemoedigenAnneke Ouweneelbemoedigen@wittekerk.nl
TienerwerkbladJong
Tienerafterparty (TAP)JongMarco Kokjong@wittekerk.nl
Toerusting, trainingToerustenArie Geluktoerusten@wittekerk.nl
TrefpuntBeheerderstrefpunt@wittekerk.nl
Uitvaarten, begrafenis, crematie, overlijden, overlijdensmeldingBeheerders
VerjaardagsbusjeBeherenKernteam Beherenbeheren@wittekerk.nl
Voorbede doorgevenBemoedigenMargriet de Leedezorg@wittekerk.nl
WebsiteOndersteunenMathilde Hogendoornwebsite@wittekerk.nl
Techniek kerkzaalBeherenJohan Schoonbeamerteam@wittekerk.nl
WelkomstteamVierenSjoek van der Maarlvieren@wittekerk.nl
Visie, beleidBouwenEwoud Speksnijderbouwen@wittekerk.nl
Voorraadbeheer TrefpuntOndersteunenMarleen Schalksecretaris@wittekerk.nl
Voorraadbeheer KelderJongMarco Kokjong@wittekerk.nl
Vrijwilliger wordenBouwengaven@wittekerk.nl
Q-events, Q-clubJongGert-Jan Schalkjong@wittekerk.nl
XCited JongLianne Zijlclubxcited@gmail.com
ZangdienstenVierenNadine Stolkvieren@wittekerk.nl
Youth-BetaJong
ZondagsbriefOndersteunenEwoud Speksnijdernieuws@wittekerk.nl