Je hebt een vraag of tip - bij wie kun je het snelst en best terecht? Het antwoord op die vraag vind je door hieronder het juiste trefwoord op te zoeken (je kunt alfabetisch zoeken in de tabel of rechtsboven zoeken via het zoekveld). Als je op het trefwoord in de eerste kolom klikt, krijg je al meer informatie. Als je in de laatste kolom op een mail-adres klikt, kun je een reactie sturen.

Nog geen passend antwoord gevonden? Mail je vraag naar secretaris@wittekerk.nl.
Trefwoord
klik voor toelichting
Kernteam
klik voor toelichting
ContactpersoonMailadres
klik om te mailen
Algemene vragenOndersteunenAly van Groenigensecretaris@wittekerk.nl
Alpha-cursusToerustenArie Gelukalpha@wittekerk.nl
ArchiefBeherenGeerhard van Hulzenarchief@wittekerk.nl
Autodienst, kerktaxiDienenLinda Mulckhuijsedienen@wittekerk.nl
Avondmaal thuis en WesterkimDienenLinda Mulckhuijsedienen@wittekerk.nl
Beam-team, beamer, presentatiesVierenKlaas Lindhoutbeamerteam@wittekerk.nl
BeheerBeherenHedde 't Hooft beheer@wittekerk.nl
BelijdenisJong
Bezoekteams, bezoekpersonenBemoedigenCees Gijzenbergbemoedigen@wittekerk.nl
BloemengroetDienenRita Jongeneeldienen@wittekerk.nl
Catechese (Follow Me)Jongjong@wittekerk.nl
Classis Noord-HollandKerkenraadvoorzitter@wittekerk.nl
CollectebonnenBeherenJanet Mahieupenningmeester@wittekerk.nl
Communicatie, extern (PR)OndersteunenMarleen Schalksecretaris@wittekerk.nl
Communicatie, internBouwenMarleen Schalkondersteunen@wittekerk.nl
Contrast (Jongerennetwerk 16+)JongJoel van Beemhjccontrast@gmail.com
Dankzegging aanvragenBemoedigenMargriet de Leedezorg@wittekerk.nl
Dienen (diaconaat)DienenLinda Mulckhuijsedienen@wittekerk.nl
DoopVierenSjoek van der Maarlvieren@wittekerk.nl
EO-JongerendagJongMarco Kokjong@wittekerk.nl
E-mailaccountsBeherenJohan Schoon en Richard v.d. Liphelpdesk@wittekerk.nl
Facebook, kopijOndersteunenJohan Oldenhagenieuws@wittekerk.nl
Filmproject Pier KToerustenArie Geluktoerusten@wittekerk.nl
Financieel teamBeherenJanet Mahieupenningmeester@wittekerk.nl
Follow me (catechese)JongMarco Kokjong@wittekerk.nl
Fotografie bij evenementenOndersteunenDanielle Geluksecretaris@wittekerk.nl
Gavenbank, vacaturebank, vacatureBouwenLianne Zijlgaven@wittekerk.nl
GebedsteamsToerustenArie Gelukgebed@wittekerk.nl
Gebouwen en terreinenBeherenHedde 't Hooft beheren@wittekerk.nl
Geloofsopvoeding, teamToerustenArie Geluktoerusten@wittekerk.nl
Geluid en overige techniekBeherenJohan Schoonbeamerteam@wittekerk.nl
Gemeentegebed, gemeentebidstond, gebedsplaatsToerustenArie Gelukgebed@wittekerk.nl
GroeigroepenToerustenArie Geluktoerusten@wittekerk.nl
Het TrefpuntMedewerkers TrefpuntMedewerkers Trefpunttrefpunt@wittekerk.nl
Hulpvraag (diaconaal)DienenLinda Mulckhuijsedienen@wittekerk.nl
HuwelijksjubileaBemoedigenCees Gijzenbergbemoedigen@wittekerk.nl
Incasso'sBeherenJanet Mahieupenningmeester@wittekerk.nl
JongerenwerkJongMarco Kokjong@wittekerk.nl
Kinderkerk (kindernevendienst)JongGertjan Schalkkinderkerk@wittekerk.nl
Kringen, pastoraat via-BemoedigenCees Gijzenbergbemoedigen@wittekerk.nl
KerkbalansBeherenJanet Mahieupenningmeester@wittekerk.nl
KerkdienstenVierenSjoek van der Maarlvieren@wittekerk.nl
KerkenraadAlleJohan Oldenhagevoorzitter@wittekerk.nl
Kerk en school, teamJongMarco Kokjong@wittekerk.nl
Kerk-TV, kerkradio-Johan Schoonkerktv@wittekerk.nl
KoffieochtendDienenLinda Mulckhuijsedienen@wittekerk.nl
KoffieteamBeherenCoby Vreekenbeheren@wittekerk.nl
KopieerwerkOndersteunenGeerhard van Hulzenkopieer@wittekerk.nl
Ledenadministratie (lijsten opvragen)OndersteunenNetty de Haasleden@wittekerk.nl
Ledenadministratie (mutaties)OndersteunenNetty de Haasleden@wittekerk.nl
Legaten, erfenissenBeherenJanet Mahieupenningmeester@wittekerk.nl
Missionair werkToerustenArie Geluktoerusten@wittekerk.nl
MuziekteamsVierenEllis 't Hooftvieren@wittekerk.nl
Nieuwsbrief (digitaal)VierenMarleen Schalknieuws@wittekerk.nl
NieuwsberichtOndersteunenMarleen Schalksecretaris@wittekerk.nl
Orde van dienst doorgevenOndersteunenSjoek van der Maarlvieren@wittekerk.nl
Organisatie, structuurBouwenEwoud Speksnijderbouwen@wittekerk.nl
OrganistenVierenHans Jongeneelvieren@wittekerk.nl
Oppasdienst, 0 - 4 jaarJongCarola Bosoppas@wittekerk.nl
OuderenpastoraatBemoedigends Chris van Andelzorg@wittekerk.nl
OntmoetingsdienstenVierenBouke Duizendstravieren@wittekerk.nl
Pastorale vraagBemoedigenMargriet de Leedezorg@wittekerk.nl
PreekvoorzieningVierenArjan Langiusvieren@wittekerk.nl
Q-events, Q-clubJongGert-Jan Schalkjong@wittekerk.nl
Raad van KerkenAlgemene KerkenraadJohan O.voorzitter@wittekerk.nl
RommelmarktBeherenBarend van Groenigenrommelmarkt@wittekerk.nl
Roosters kerkdienstenVierenMartin van Beelenroosters@wittekerk.nl
StartzondagVierenSjoek van der Maarlvieren@wittekerk.nl
Seniorenverjaardagfeest 80+BemoedigenAnneke Ouweneelbemoedigen@wittekerk.nl
Techniek kerkzaalBeherenJohan Schoonbeamerteam@wittekerk.nl
Tienerafterparty (TAP)JongMarco Kokjong@wittekerk.nl
Toerusting, trainingToerustenArie Geluktoerusten@wittekerk.nl
TrefpuntBeheerderstrefpunt@wittekerk.nl
Uitvaarten, begrafenis, crematie, overlijden, overlijdensmeldingBeheerdersCoördinator uitvaarten0252-672476
Voorbede doorgevenBemoedigenMargriet de Leedezorg@wittekerk.nl
Visie, beleidBouwenEwoud Speksnijderbouwen@wittekerk.nl
Voorraadbeheer TrefpuntOndersteunenMarleen Schalkondersteunen@wittekerk.nl
Voorraadbeheer KelderJongMarco Kokjong@wittekerk.nl
Vrijwilliger wordenBouwengaven@wittekerk.nl
WebsiteOndersteunenMathilde Hogendoornwebsite@wittekerk.nl
WelkomstteamVierenSjoek van der Maarlvieren@wittekerk.nl
Witte kerk appAppEwoud Speksnijderbouwen@wittekerk.nl
XCited JongMarco Kokclubxcited@gmail.com
Youth-BetaJongLinda van Leeuwenjong@wittekerk.nl
ZangdienstenVierenSjoek van der Maarlvieren@wittekerk.nl