Je hebt een vraag of tip - bij wie kun je het snelst en best terecht? Het antwoord op die vraag vind je door hieronder het juiste trefwoord op te zoeken (je kunt alfabetisch zoeken in de tabel of rechtsboven zoeken via het zoekveld). Als je op het trefwoord in de eerste kolom klikt, krijg je al meer informatie. Als je in de laatste kolom op een mail-adres klikt, kun je een reactie sturen.

Nog geen passend antwoord gevonden? Mail je vraag naar secretaris@wittekerk.nl.
Trefwoord
klik voor toelichting
Kernteam
klik voor toelichting
ContactpersoonMailadres
klik om te mailen
Algemene vragenOndersteunenAly van Groenigensecretaris@wittekerk.nl
Alpha-cursusToerustenArie Gelukalpha@wittekerk.nl
ArchiefBeherenGeerhard van Hulzenarchief@wittekerk.nl
Autodienst, kerktaxiDienenJan van Groenigendienen@wittekerk.nl
Avondmaal thuis en WesterkimDienenJan van Groenigendienen@berensen.nl
Beam-team, beamer, presentatiesVierenKlaas Lindhoutvieren@wittekerk.nl
BeheerBeherenPeter van Teijlingenbeheer@wittekerk.nl
BelijdenisJongds Arjan Berensendominee@berensen.nl
Bezoekteams, bezoekpersonenBemoedigenCees Gijzenbergbemoedigen@wittekerk.nl
BloemengroetDienenRita Jongeneeldienen@wittekerk.nl
Catechese (Follow Me)Jongds Arjan Berensendominee@berensen.nl
Classis Noord-HollandKerkenraadds Arjan Berensenvoorzitter@wittekerk.nl
CollectebonnenBeherenJanet Mahieupenningmeester@wittekerk.nl
Communicatie, extern (PR)OndersteunenMarleen Schalksecretaris@wittekerk.nl
Communicatie, internBouwenAdrie van der Luitbouwen@wittekerk.nl
Contrast (Jongerennetwerk 16+)JongDaan 't Hoofthjccontrast@gmail.com
Dankzegging aanvragenBemoedigenMargriet de Leedezorg@wittekerk.nl
Dienen (diaconaat)DienenJan van Groenigendienen@wittekerk.nl
DoopVierends Arjan Berensendominee@berensen.nl
EO-JongerendagJongMarco Kokjong@wittekerk.nl
E-mailaccountsBeherenJohan Schoonjohan@wittekerk.nl
Facebook, kopijOndersteunenJohan Oldenhagenieuws@wittekerk.nl
Filmproject Pier KToerustenArie Geluktoerusten@wittekerk.nl
Financieel teamBeherenPiet den Engelsepenningmeester@wittekerk.nl
FocusToerustenDorothée Berensend.berensen@izb.nl
Follow me (catechese)Jongds Arjan Berensendominee@berensen.nl
Fotografie bij evenementenOndersteunenDanielle Geluksecretaris@wittekerk.nl
Gavenbank, vacaturebank, vacatureBouwends Arjan Berensengaven@wittekerk.nl
GebedsteamsToerustenArie Gelukgebed@wittekerk.nl
Gebouwen en terreinenBeherenPeter van Teijlingenbeheren@wittekerk.nl
Geloofsopvoeding, teamToerustenArie Geluktoerusten@wittekerk.nl
Geluid en overige techniekBeherenJohan Schoonjohan@wittekerk.nl
Gemeentegebed, gemeentebidstond, gebedsplaatsToerustenArie Gelukgebed@wittekerk.nl
GroeigroepenToerustenDorothée Berensend.berensen@izb.nl
Het TrefpuntMedewerkers TrefpuntMedewerkers Trefpunttrefpunt@wittekerk.nl
HVD (Hervormde Vrouwendienst)DienenKernteam Dienen (a.i.)dienen@wittekerk.nl
Hulpvraag (diaconaal)DienenJan van Groeningendienen@wittekerk.nl
HuwelijksjubileaBemoedigenCees Gijzenbergbemoedigen@wittekerk.nl
Incasso'sBeherenJanet Mahieupenningmeester@wittekerk.nl
JongerenwerkJongMarco Kokjong@wittekerk.nl
Kinderkerk (kindernevendienst)JongGert-Jan Schalkkinderkerk@wittekerk.nl
Kringen, pastoraat via-BemoedigenCees Gijzenbergbemoedigen@wittekerk.nl
KerkbalansBeherenJanet Mahieupenningmeester@wittekerk.nl
KerkdienstenVierenNadine Stolkvieren@wittekerk.nl
KerkenraadAlleJohan O.voorzitter@wittekerk.nl
Kerk en school, teamJongds Arjan Berensenjong@wittekerk.nl
Kerk-TV, kerkradio-Johan Schoonjohan@wittekerk.nl
KoffieochtendDienenYvonne van Cronenborghdienen@wittekerk.nl
KoffieteamBeherenCoby Vreekenbeheren@wittekerk.nl
KopieerwerkOndersteunenGeerhard van Hulzenkopieer@wittekerk.nl
Ledenadministratie (lijsten opvragen)OndersteunenMarleen Schalksecretaris@wittekerk.nl
Ledenadministratie (mutaties)OndersteunenJaap en Lenny van Westerhuizenleden@wittekerk.nl
Legaten, erfenissenBeherenPiet den Engelsepenningmeester@wittekerk.nl
MannengebedskringToerustenArie Gelukgebed@wittekerk.nl
Missionair werkToerustenArie Geluktoerusten@wittekerk.nl
MuziekteamsVierenEllis 't Hooftvieren@wittekerk.nl
Nieuwsbrief (digitaal)VierenMartin van Beelennieuws@wittekerk.nl
NieuwsberichtOndersteunenMarleen Schalksecretaris@wittekerk.nl
Orde van dienst doorgevenOndersteunenAly van Groenigeninfo@wittekerk.nl
Organisatie, structuurBouwenAdrie van der Luitbouwen@wittekerk.nl
OrganistenVierenHans Jongeneelvieren@wittekerk.nl
Oppasdienst, 0 - 4 jaarJongNeline Buitenhuis en Liesbeth Schoonoppas@wittekerk.nl
Ouderenmiddag (HVD)DienenKernteam Dienen (a.i.)dienen@wittekerk.nl
OuderenpastoraatBemoedigends Chris van Andelzorg@wittekerk.nl
OntmoetingsdienstenVierenBouke Duizendstravieren@wittekerk.nl
Pastorale vraagBemoedigenMargriet de Leedezorg@wittekerk.nl
Preek, reacties of vragenVierends Arjan Berensendominee@berensen.nl
PreekvoorzieningVierenCorry Wartenavieren@wittekerk.nl
Raad van KerkenAlgemene KerkenraadJohan O.voorzitter@wittekerk.nl
BeherenBarend van Groenigenrommelmarkt@wittekerk.nl
Roosters kerkdienstenVierenMartin van Beelenroosters@wittekerk.nl
StartzondagVierenNadine Stolkvieren@wittekerk.nl
Seniorenverjaardagfeest 80+BemoedigenAnneke Ouweneelbemoedigen@wittekerk.nl
TienerwerkbladJongDs Arjan Berensendominee@berensen.nl
Tienerafterparty (TAP)JongMarco Kokjong@wittekerk.nl
Toerusting, trainingToerustenArie Geluktoerusten@wittekerk.nl
TrefpuntBeheerderstrefpunt@wittekerk.nl
Uitvaarten, begrafenis, crematie, overlijden, overlijdensmeldingBeheerders
VerjaardagsbusjeBeherenKernteam Beherenbeheren@wittekerk.nl
Voorbede doorgevenBemoedigenMargriet de Leedezorg@wittekerk.nl
WebsiteOndersteunenMathilde Hogendoornwebsite@wittekerk.nl
Techniek kerkzaalBeherenJohan Schoonjohan@wittekerk.nl
WelkomstteamVierenSjoek van der Maarlvieren@wittekerk.nl
Visie, beleidBouwenAdrie van der Luitbouwen@wittekerk.nl
Voorraadbeheer TrefpuntOndersteunenMarleen Schalksecretaris@wittekerk.nl
Voorraadbeheer KelderJongMarco Kokjong@wittekerk.nl
Vrijwilliger wordenBouwends Arjan Berensengaven@wittekerk.nl
Q-events, Q-clubJongGert-Jan Schalkjong@wittekerk.nl
XCited JongLianne Zijlclubxcited@gmail.com
ZangdienstenVierenNadine Stolkvieren@wittekerk.nl
Youth-BetaJongds Arjan Berensendominee@berensen.nl
ZondagsbriefOndersteunenBarend van Groenigennieuws@wittekerk.nl